top of page
ПРО НАС
Слонова Олена Петрівна - лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, пластичний хірург, та засновник компанії "Laseryoung".

Олена Петрівна – новатор у галузі пластичних оперативних втручань у гінекології: лікування стресового нетримання сечі та опущення тазових органів.

Досвід роботи понад 30 років, як у державних, так і в приватних клініках, таких як клініка сімейної медицини "ТАС", сімейна клініка "Добробут", запрошений пластичний хірург до Інституту урології НАМН України.
Дотримуючись світових стандартів, доктор Слонова успішно проводить вагінопластику. На основі західних зразків, розробляє власні методики та комплекти медичних хірургічних інструментів. Дотримуючись високих еталонів якості, робить такі операції доступними для українських жінок.

Разом з тим, зараз стали можливими безопараційні маніпуляції для відновлення жіночого здоровя. Фракційний СО2 лазер є інноваційною технологією у досягненні краси та здоров'я.
вагинальное омоложение

ПРЕИМУЩЕСТВА применения лазера СО2:

  • Безоперационная методика;

  • Безболезненность;

  • Короткий срок восстановления;

  • Ощутимый результат уже после 1 процедуры, с нарастающим эффектом.

мировые стандарты
Лазерная косметология – это одна из самых популярных процедур в мире и наиболее оптимальный и передовой метод омоложения. Он сочетает в себе максимальный результат, сравнимый с хирургией с минимальным периодом восстановления. 
Принцип действия фракционного лазера СО2 -  луч проходит через кожный покров на глубину до 1 мм, разрушая застарелые клетки. В итоге вместо проблемных тканей образуются новые. Между сетчатыми элементами имеются неповрежденные клетки, которые влияют на ускорение выработки коллагена и эластина. Поэтому после процедуры восстановление кожи проходит быстро.

МЕХАНИЗМ ВОЗДЕЙСТВИЯ ЛАЗЕРА СО2 НА КОЖУ

ШЛИФОВКА киев
bottom of page